WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Fisher-Price Ilk Arabam
Fisher-Price Ilk Arabam
Fisher-Price Ilk Arabam
Fisher-Price Ilk Arabam
Fisher-Price Ilk Arabam

Fisher Price İlk Arabam 1801 (DOLU-1801)

Fiyat : 194,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8690089018014

Adet

Artır Azalt

Fisher Price İlk Arabam 1801 Özellikleri

 

Çocuğunuz İlk Arabam ile Yürümeye İlk Adımını Atacak!

Çocuğun fiziksel gelişimini destekler ve denge kontrolünü öğretir. Bacak ve diğer kaslarını geliştirici, çocuğun kendisini iterek hareket ettiği çok eğlenceli bir oyuncak. Fisher Price İlk Arabam 1801, çocukların ilk adımlarına eşlik ediyor. Rengarenk görünümü ve araba formu ile çocukların sevgilisi olan yürüme arabası, bebeğin fiziksel gelişimine de katkı sağlıyor. Eğlenerek öğrenmenin daha kalıcı sonuçlar yarattığını bilen ebeveynlerin seçimi olan oyuncak araba, çocuğunuzun yürüyüş arkadaşı olmaya hazırlanıyor. Klasik bir araçta yer alan detayların bulunduğu ilk arabam oyuncağında, koltuk altı bagajı, telefon ve korna yer alıyor. İşitsel algının kuvvetlenmesine destek veren ek oyuncaklarla çocukların dikkatini çeken araba, boyutları ile bir yaşındaki çocukların ebatlarına uyum gösteriyor. Ortalama bir çocuğun kilo ve vücut değerleri dikkate alınarak özel olarak tasarlanan oyuncak çocukların rahat etmesi için özel detaylarla tamamlanıyor.

 

  • Emeklemeye alışan ve adım atmakta biraz ağır olan çocukları harekete geçirecek, kas ve iskelet sistemlerini hareketlere hazırlayacak olan oyun aracında, bebekler kendilerini ittirerek hareket edebiliyorlar.
  • Ev içinde rahatlıkla gezmeyi sağlayan yürüteçler, düz zeminlerde sorunsuz kullanılabiliyor.
  • Minikler için mükemmel bir adım yardımcısı olan oyuncak araba, çocuklara denge kontrolü konusunda da yardımcı oluyor. Adım atarken bacaklarını kullanmayı öğrenen çocuklar kolları ile destek alarak kaslarının gelişmesini sağlıyor.
  • Bacakların yorulması veya çocuğun durması halinde düşmesine engel olan özel koltuk tasarımı, onu kolundan tutarak gezdirmenin ne kadar yorucu olduğunu bilen ebeveynlerin kurtarıcısı oluyor. Çocukların üzerinde oturduğu zamanlarda oyalandığı, siz iş yaparken yanınızda durabileceği bir araç olan Fisher Price İlk Arabam 1801, hem kız hem de erkek çocuklar için kullanılabilir.
  • Aracın koltuk kısmında ebeveynlerin çocuklarını yönlendirebilecekleri tutma kolu yer alıyor. Anne ve babalar tutamaç aracılığıyla çocuklarının ilk adımlarına yön vererek ona yardım edebiliyorlar. Çocukların yürüyüş esnasında sağa veya sola manevra yapabilmesini de geliştiren Fisher Price İlk Arabam 1801 tasarımı, adımlar geliştikten sonra ise çocuklar tarafından oyuncak araba olarak kullanılabiliyor.
  • Çocuk sağlığına zarar vermeyen materyallerden imal edilen araçlar, sağlık bakanlığı onayı ile kullanıcılara sunuluyor. Çocukların güvenli hareketleri için her ayrıntının düşünüldüğü arabanın sokakta, kumlu, çakıllı alanlarda ve bahçelerde kullanımı sakıncalı olabiliyor. Tekerleklere sıkışacak yabancı cisimler sorun yaratabilirken sert zeminlerin de çocukların yürüyüşü esnasında bacaklarına zarar verebilme ihtimali göz önünde bulunduruluyor. 
  • Çocuğunuzun kas ve kemik gelişimine yardımcı olacak, korna özelliği ile işitsel algısına dikkat çekecek, denge sorununun çözümünü destekleyecek olan Fisher Price İlk Arabam 1801 ile siz de bebeğinizin geleceğe sağlam adımlarla hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Fisher Price İlk Arabam 1801 Teknik Özellikleri

  • Kilogram aralığı: 25 kilograma kadar olan çocuklar için uygundur.
  • Ürün ölçüleri: 47 x 37 x 21 cm
Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum