1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Emzirme Seti (MMJ3282)

Marka : Mamajoo
Fiyat : 699,00 TL(KDV Dahil)

 

Adet

Artır Azalt

 

 
Ürün Özellikleri & Avantajları:

 

 

mamajoo Emzirme Seti & Termal Çanta, yeni doğum yapanannelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle seçilen kaliteli ve kullanışlı4 farklı ürün içerir;

 

1) mamajoo Termal Çanta

Fitalat içermeyen, silinebilir, su/sıvı geçirmeyen kumaştanüretilen mamajoo Termal Çanta ile anne sütünü, bebeğin mama ve gıdalarınıbirkaç saat sıcak/soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Koruma süresi ortam vehava sıcaklığına göre değişebileceğinden buz jel paketleri ile soğuk korumasüresini uzatabilirsiniz. mamajoo Termal Çanta ile göğüs pompası, anne sütüsaklama kabı ve biberonlar gibi emzirme ve beslenme ürünlerinizi temiz vegüvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Ön göze ve iç kısmındabulunan file cebe bebek bezi, ıslak mendil, önlük gibi küçük malzemeleri dekoyabilirsiniz.  mamajoo Termal Çanta,ayarlanabilir omuz askısı ile seyahatlerde rahatça taşıma kolaylığı sağlar.


2) mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

•mamajooElektronik USB Çiftli Göğüs Pompası bir hastane göğüs pompası kadar etkiliçekim sağlarken aynı zamanda son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sunar.Emzirmede olduğu gibi masaj modunda çalışmaya başlayarak süt salgılamafekleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim moduna geçilerek sağımyapılmaya başlanır. Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritimiçin +/- tuşlarına basarak kolayca seçim yapılabilir.
•Toplam 20kademe seçeneği (8 farklı masaj & 12 farklı çekim) ile tekli/çiftlikullanım seçeneği sunar. Dilediğiniz masaj ve çekim modu ile kademe seçenekleriparmak ucunuzdadır ve bu seçenekleri değiştirirken pompayı göğsünüzdenuzaklaştırmak zorunda kalmazsınız. Göğüs ucu sorunu yaşayan yeni anneler masajmodunda da sağım yapabilirler.

•Küçükboyutu ve 170gr. ağırlığı sayesinde kolay taşınabilmesi ve gerektiğinde PC,powerbank veya araba çakmak girişi ile çalışabilmesi ile çalışan anneler içinen ideal çözümdür.

•Tekli veçiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunar. Açma/Kapama tuşuna bir kezbasıldığında çalışmaya tekli pompa masaj&çekim modunda başlar. LEDgöstergelerden işlem takibi yapılabilir. Gelişmiş mikro işlemci teknolojisisayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarınıhafızaya kaydeder.
•Evde,işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki mamajoo Anne Sütü Saklama Kabı’nasağım yapılır ve ürün biberona dönüşebildiğinden bebeği doğrudan besleyebilmekolaylığı sunar. İstendiğinde saklama kabının ağzı mamajoo Kapatma Halkası ilekapatılarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir.

 

3) mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti

Bisfenol-A içermeyen yüksek kaliteli silikondan üretilmişolan mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti, emzirme döneminde hassaslaşanveya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde de annenin bebeğiniemzirmeye devam etmesini sağlamaya yardımcıdır. Böylece bebek anne göğsünüemmeyi bırakmaz ve hassasiyet geçtiğinde tekrar kolayca anne göğsünden emmeyedevam eder. Bebeğin anne göğsü ile tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesiiçin özel şekillendirilmiş olan mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucusu Seti’ndeayrıca bebeğe daha fazla anne göğsündeymiş hissi verebilmek için dudak etrafınagelecek yerlerde pütürcükler tasarlanmıştır.


4) mamajoo Elegant Ultra Emici Tek Kullanımlık Göğüs PediPaketi

Tek kullanımlık mamajoo Elegant Ultra Emici Göğüs Pedi, göğüstensızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanmasını ve lekelenmesini önlerken hassasanne göğsünün de hijyenik kalmasını sağlar. mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedleri13 cm genişliği, 90ml’e ulaşabilen yüksek emiş kapasitesi, ipeksi dokusu, ultraemici jelli ve ultra ince yapısı ile pek çok göğüs pedinden daha uzun surekuruluk sağladığından hem konfor hem de ekonomik olarak kullanıcı dostudur. İççamaşırına sabitleyen bantlara, tek yönlü emiş teknolojisi ile tamamen kuruluksağlayan 4 katmanlı yapıya ve sızmayı engelleyen dış yüzeye sahip olduğundangece ve gündüz kullanım için en ideal üründür.

 

Temizlik ve Bakım: Hava tüpü bağlantılarının tam oturduğunu ve zar süzgeçlerin yıpranmamışolduğunu düzenli olarak kontrol ediniz. mamajoo pompa motor ünitesi ve mamajooTermal Çanta sadece nemli bir bezle temizlenir. Ürünü temizlemek içinparlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler  kullanmayınız. Pompamekanik parçaları ve süt saklama kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir, 5dakika suda kaynatarak veya mamajoo sterilizör kullanarak steriledilebilir. 
 

Paket İçeriği:

1 x mamajoo Termal Çanta  

1 x mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

1 x mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu

1 x mamajoo Elegant Ultra Göğüs Pedi Paketi

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: 

2002/61 EC, 2005/84/EC, 2002/61 EEC, EN 14362-1/2:2003, EN 14372:2004/15777                                           

 

 

 

 

 

 

 

TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum