WBJET
1

Elektrikli Pilli Göğüs Pompaları

Süt sağma makinesi satın almak için araştırma yapmaya başladığında karşına birçok farklı özellik, marka ve fiyat alternatifi çıkacak. Bu yüzden seçimini yaparken ilk olarak yapacağınız şey, ihtiyacınızı belirlemek olmalı. Elektrikli süt sağma makinesi size hem zamandan, hem enerjinden kazandırırken, daha etkili sağım yapabilme özelliği ile sütünün verimini de arttırır. En iyi süt sağma pompası hangisi merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atın.

Bebeğinizden farklı sebeplerden dolayı ayrı kalmak durumundaysanız elektrikli göğüs pompaları sizin için idealdir ya da evde manuel pompa kullanmak sizi yoruyorsa daha etkili bir sağım için elektrikli süt sağma pompalarını tercih edebilirsiniz. Sağım stili ve vakum gücü ayarlanabilen modeller ile bebeğinizin emiş stiline ve gücüne en çok benzeyen emme şeklini ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca elektrikli pilli göğüs pompaları “uyarı fazı” ve “sağım fazı” olmak üzere iki aşamalı model tercih etmek daha efektif bir sağım gerçekleştirmeniz için yararlı olacaktır. Bazı elektrikli göğüs pompaları size pille çalıştırılma kolaylığı da sunar, böylece elektriğe ihtiyaç duymadan da sütünüzü sağabilirsiniz. Piyasada biberon ile uyumlu elektrikli pilli süt pompası da bulunmaktadır, sütünüzü biberonun içine sağabilir, onu saklayabilir ve bebeğinizi sağılmış anne sütüyle beslemek için bu biberonun kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca manuel göğüs pompalarını da inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Pilli Süt Pompası

Piyasada hem tekli hem de çiftli elektrikli pilli süt pompaları bulunmaktadır. Anne olmak, zamanın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlamaktır. Çiftli elektrikli pompaları size bu değerli zamanınızı bebeğinize ayırmanıza olanak tanır ve iki göğsünüzü de aynı anda sağabilmenizi sağlar. Böylelikle tek göğsü sağdığınız sürede iki göğsünüzü de süt sağma pompası ile sağmış olursunuz.

Çiftli süt sağma pompasının anneler için bir diğer avantajı ise her iki göğsü aynı anda sağmanın prolaktin salımını ve süt üretimini tekli pompalara göre daha fazla artırdığı bilinmektedir, yani çiftli sağım pompası ile yapmak vücuduna ikiz bebek emziriyormuş etkisi yaparak daha fazla süt üretmenizi sağlayacaktır. Çiftli göğüs pompası, size minimum zamanda maksimum anne sütü sağlar. En iyi süt sağma pompası hangisi diye merak eden annelerimiz için en çok tercih edilen ve süt sağma pompası tavsiyelerinde öne çıkan ürünleri Welcome Baby’de satışa sunmaktayız. Philips Avent Göğüs Pompası, Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası, Medela Elektrikli Göğüs Pompaları anneler tarafından en çok tercih edilen elektrikli göğüs pompaları.

Elektrikli süt pompası tavsiyelerini okurken dikkat etmeniz gereken şey hangi göğüs pompasını seçerseniz seçin, kullandığınız ve anne sütüyle temas eden tüm ürünlerinizin sizin ve bebeğinizin sağlığı için BPA ve BPS içermediğinden emin olun.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum