Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, anne sütünün etkin ve rahat bir şekilde sağılması için özel olarak tasarlanmıştır.
₺229,00 KDV Dahil

Medela Swing Elektrikli Göğüs Pompası, Uzun süren klinik araştırmalar sonucu geliştirilen Swing Süt Pompası dünyada ilk defa iki aşamalı sağım yapma özelliği sahiptir. Uyarı ve Masaj özeliği sayesinde anne göğsüne uyarı yaparak süt üretimini artırmaktadır.

₺499,90 KDV Dahil

Medela Mini Elektrilkli-Pilli süt pompası evde, iş yerinde, yolculukta ya da evden uzaktayken süt sağmak için ideal bir çözümdür.

₺329,90 KDV Dahil
Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası Step Up Uyumlu, Pompayı az ya da hızlı çalıştırarak yoğunluğu kontrol edebilirsiniz.
₺471,90 KDV Dahil
Mamajoo Çekim Ayarlı Dijital LCD Ekran Elektirikli Göğüs Pompası, Hızlı ve zahmetsiz süt sağım için maksimum konfor, kullanım kolaylığı, uygun çekim gücü sağlar.
₺289,00 KDV Dahil
Tükendi
Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile süt sağmak çok daha hızlıdır.
₺299,00 KDV Dahil
Tükendi
Chicco Elektrikli Göğüs Pompası Step Up Yeni, Step Up Famili Taşınabilir Göğüs Pompası hassas emzirme dönemi boyunca sütün güvenli ve etkin bir biçimde sağılmasını sağlar.
₺289,90 KDV Dahil
Tükendi
Philips Avent SCF33201 Natural Elektronik Göğüs Pompası, Patentli geliştirilmiş yumuşak beş yapraklı masaj başlığı ile bu benzersiz Philips AVENT Göğüs Pompası sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz.
₺479,00 KDV Dahil
< 1 >