WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
239,20 TL KDV Dahil
299,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
99,92 TL KDV Dahil
124,90 TL KDV Dahil
195,92 TL KDV Dahil
244,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
351,92 TL KDV Dahil
439,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
351,92 TL KDV Dahil
439,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

Tuvalet Eğitimi ve Lazımlık

Ebeveynlerin endişelendiği konulardan biri de bebeklerine verecekleri tuvalet eğitimidir. Aileler, özellikle hangi yaşta vermek gerektiği, nasıl verilmesinin daha doğru olacağı, hangi yöntemlerin uygulanacağı, hangi ürünlerin kullanımı bu süreçte bebeğin tuvalet eğitimi boyunca yarar sağlayacağı gibi sorularla baş etmeye çalışırlar. Tuvalet eğitiminin ana rol oynayan parçası şüphesiz bebek klozet adaptörüdür. Bebek tuvalet eğitimini kesinlikle atlamamalısınız.

Evlerimizde bulunan standart haldeki klozetlerin kullanımın minikler tarafından belli yaşa gelinceye kadar neredeyse imkansız olmasından dolayı üretilen klozet adaptörü, tuvalet alışkanlığının oluşmasında ailelere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Tuvalet Eğitimi Ürünleri

Öncelliğiniz minik yavrunuzun kesinlikle bebek tuvalet eğitimine hazır olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer hazır olduğunu gözlemleriniz neticesinde düşünüyorsanız lütfen hangi yaşta olduğunu göz önünde bulundurarak tuvalet eğitimi için doğru ürünü seçiniz. Eğer bebeğiniz henüz yürümeye başlamadıysa tuvalet klozet adaptörü doğru bir ürün tercihi olmayacaktır. Yürüme başlamadan önce bebek tuvalet eğitimine hazır olan bir bebeğiniz varsa bu işlev için üretilmiş bebek lazımlıkları ile eğitim sürecine başlayınız. Aynı zamanda bunu çocuk tuvalet eğitimi olarak da görebilirsiniz.

Klozet adaptörü, klozetli tuvaletlerde bebeklerin tuvalet alışkanlığının oluşturulmasında kullanılan ve bu süreci mümkün olduğunca hızlandıran bir bebek tuvalet alıştırıcı ürünüdür. Klozet adaptörü kullanımı oldukça pratiktir, kolayca klozete takılan tasarımı ile kullanışlı, klozete oturtturduktan sonra kaymamasından dolayı da oldukça güvenlidir. Düzenli tuvalete gitme alışkanlığı edinilmesi sağlayan klozet adaptörünün renkli ve desenli yapımı da minikler için daha eğlenceli bir hale getirir.

Çocuk tuvalet eğitimi için üretilmiş ve bu süreci hızlanmasına yardımcı olan klozet adaptörü çeşitleri olarak birçok ürünü bulabilirsiniz. Markaların kendi içlerinde yaptıkları tasarım farklılıklarından tutun da renginden desenine kadar farklı farklı birçok klozet adaptörünü bulmak mümkündür. Tüm bu bilgiler doğrultusunda da klozet adaptörü fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Kulplu klozet adaptörü, klozete yerleştirilmesi son derece basit olan çeşittir. Katlanabilir klozet adaptörü ebeveynlere taşıma kolaylığı sağladığından ailelerin bebek tuvalet eğitim sürecine ara vermeden devam edebilme olanağı tanır. Merdivenli klozet adaptörü ise bebeğinizin dayanıklı malzemeden yapılmış 1-2 basamaklı merdiveni çıkarak klozete oturma işlemini tek başına yapabilmesini sağlayan klozet adaptörüdür. Ayrıca müzikli klozet adaptörü de bulunabilmekte, kimi çocuk için tuvalet eğitim sürecini daha da eğlenceli hale getirmeyi sağlar.

BabyJem, Babybjörn, Okbaby, Sevi Bebe, Pilsan,  Fisher Price gibi markaların ürünlerine bebek tuvalet eğitimi kategorisinden en uygun bebek ürünlerine Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum