WBJET
1 2 >

Bebek Sağlık Ürünleri

Bebeklerin sıklıkla yaşadıkları gaz problemleri kimi zaman büyük sıkıntılara neden olabilir. Gazını çıkarmakta güçlük çeken bebekler, huzursuz olurlar ve gaz sancısının yarattığı ağrı sebebiyle ağlarlar. Gaz sorununu gideremedikçe miniklerin huzursuzlukları devam eder, ağlamalarından dolayı ebeveynler bebeklerine yardımcı olamayıp çözüm üretemedikçe endişeleri de beraberinde büyür ve panikleyebilirler. Ailelerin yaşadıkları bu soruna çözüm olarak bebek gaz giderici bantları üretilmiştir.

Özellikle yeni doğan bebeklerin anne karnından çıktıktan sonraki ilk zaman dilimi dışarıdaki birçok faktöre adaptasyonu minik narin bünyeleri için biraz zorlu geçebilir. Dünyaya gelmeden önce beslenmesini anne karnında kordon bağı ile gerçekleştirirken, doğduktan sonra ağız yoluyla anne sütü almaya başlar. Bu durum ise bebeğinizin aktif olarak sindirim sistemini kullanmaya başlaması demektir. Yeni gelişim sürecine giren minik bebeğiniz adapte olana kadar doğal sürecin bir parçası olan bazı sindirim problemleri yaşayabilmektedir. Bebeğin gazının olması bebeğinizin huzursuz olmasına, uykuya dalamamasına veya uykudan uyanmasına, çektiği sancılardan yarattığı acıdan dolayı devamlı ağlamasına neden olmaktadır. Ayrıca bebeğinizin buhar makinesine ihtiyacınız varsa web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek Gaz Giderici ve Bebek Bandı

Bebek gazı nasıl çıkarılır? Klasik olarak ebeveynlerin başvurduğu gaz çıkarmaya yardımcı hareketler vardır. Kucağınıza aldığınız bebeğinizin baş ve kol kısmını biraz aşağı doğru sarkacak pozisyonda olup sırtına ellinizle minik darbelerle uyguladığınız bir yöntem vardır. Sıcak su ile hafif ıslatılmış havluyu bebeğinizin göbek bölgesine ve ayaklarına uygulanması yöntemi de kullanılır. Bebeğinizi sırt üstü yatırarak göbek bölgesine gaz masajı yaptığınız bir başka yöntem de gaz çıkarmaya yardımcıdır. Daha birçok uygulanan hareket yöntemi bulunurken bebek sağlık alanında üretim yapan markalar, ebeveynlerin bebekleri ile yaşadıkları gaz soruna çözüm olarak gaz giderici bant ve patik geliştirmişler. Sevi Bebe gaz giderici bel bandı ve Sevi Bebe gaz giderici patik kiraz çekirdekli yapıları ile bebekleri rahatlatarak büyük ölçüde gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olduğu birçok gaz giderici bandı kullananlar tarafından belirtilmektedir.

Geliştirilen kiraz çekirdekli gaz giderici bek bandı veya gaz giderici kemeri kullanmadan önce kese parçası 1 dakika boyunca ısıtılmalı ve ısındıktan sonra kese kemerin içine tekrar konularak gaz giderici bandı bebeğin beline kese kısmı karın bölgesine gelecek şekilde yerleştirilir. Bebeklerde gaz sancısı için ne yapmalı sorusuna ailelere doğal içeriği ve pratik kullanımı sayesinde alternatif yöntem olmuştur.

Babyjem kiraz çekirdekli gaz giderici kemeri, Sevi Bebe kiraz çekirdekli kemer gibi markaların bebek gaz giderici ürünlerini ve daha birçok bebek sağlık ürünlerini bulabileceğiniz tüm ürünlerini Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adreslerinde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum