49,43 TL KDV Dahil
65,90 TL KDV Dahil
77,18 TL KDV Dahil
102,90 TL KDV Dahil
80,18 TL KDV Dahil
106,90 TL KDV Dahil
69,68 TL KDV Dahil
92,90 TL KDV Dahil
64,43 TL KDV Dahil
85,90 TL KDV Dahil
111,99 TL KDV Dahil
139,99 TL KDV Dahil
111,99 TL KDV Dahil
139,99 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Bebek Tulum

Bebeğinize alacağınız her giyim ürünü çok önemlidir. Bebek kıyafetleri, bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyen ve ona güven içinde büyümesini sağlayacak ortamı oluşturan ürünlerdir. Bazı bebek giysileri bebeğinizin dolabında olmazsa olmazları haline gelir. Bebek tulum ürünü bebeğinizin dolabında mutlaka olması gereken bebek kıyafetleri arasında yer alır. Birbirinden farklı renk ve desende her yaş aralığına uygun bedende kolaylıkla bulabileceğiniz bebek tulum modellerini dilediğinizi bebeğiniz için alabilirsiniz. Bebek giyim ürünleri içinde en kullanışlı kıyafetlerinden birisi olan bebek tulumları, bebeğinizin doğumdan itibaren kullanmaya başlayabildiğiniz ve 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir giysidir. Bebeğinizin hastane çıkışında dahi kullanabildiğiniz bebek tulumları bebeğinizin ilk aylarında içinde rahat etmesini de sağlar. Bebek tulumları tıpkı bebek zıbınları gibi bebeğinize içlik olarak kullanabildiğiniz ürünlerdir. Bebeğinizin bezinin üstüne geçirdiğiniz iç giysilerden birisindir. Özellikle yeni doğan bebeğinize en çok tercih ettiğiniz ürünlerden bebek zıbın ve tulum kıyafetlerini seçerken çok dikkatli olmasınız. Bebeğinizin ciltlerindeki hassasiyet sebebiyle seçeceğiniz her kıyafetin kumaşı son derece önemlidir.

Prematüre ve yenidoğan bebeklerin kullanımına uygun bedenden başlayıp 7 yaşa kadar her yaşa uygun bedenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Prematüre veya yenidoğan bebeğinizin için alacağınız bebek tulumları modelleri en önemli özelliği eldiven formunda uç kısımlarında minik keseler bulunmasıdır. Tulumların sahip olduğu bu keseler sayesinden bebeğinizin minik tırnakları ile kendisini çizmesini önlenmesini sağlayacaksınız. Genellikle patikli bebek tulumu olarak üretilen prematüre ve yenidoğan tulumları bebeğinizin üşümesini engellerken, tek parça olması sayesinde bebeğinize giydirmesi son derece kolaydır. Aynı zamanda fermuarlı bebek tulumlarının üretiminde özel fermuar koruma çıtçıtı bulunur, bu da bebeğinizin boyun kısmının fermuara sıkışmasını engeller. Sizlere kullanım kolaylığı sağlayan bebek tulumları seçimi esansında kumaş yapısına özellikle çok daha hassasiyet gerektiren yenidoğan ve prematüre bebeğiniz için çok önem vermelisiniz.

Tulumlar bebeğinizi soğuktan koruyan kıyafetlerdir. Bebek tulumu dikimi sırasında farklı kumaş türleri kullanılır. Farklı kumaş türlerinde ve kalınlıklarda üretilen tulum çeşitleri sayesinde bebeğinizi her mevsimde hava durumlarına uygun giydirebilirsiniz. Soğuk kış aylarında bebeğinizin cildini tamamen saran bir iç giyim ürünü olurken aynı zamanda ısıtıcı iç dolguya sahip dış giyimi olur. Birbirinden farklı modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahip bebek tulumları ihtiyaca yönelik dilediğinizi satın alabileceğiniz çeşitlilikte üretilir. Bebek tulumu kışlık modellerinden tercih ettiğinizde hem iç giyim hem de dış giyim için kullanabileceğiniz birbirinden farklı kumaş cinsiyle ve iç dolgu maddesiyle üretilen seçenekleri bulabilirsiniz.

İsterseniz yünlü isterseniz polar bebek tulumu tercih edin, bebeğinizi giydirdiğinizde sıcak tutma özelliğinin işlevi çok önemlidir. Polar bebek tulumu veya bebek tulumu mont ürünlerinin materyalinin ne olduğunu bilmesiniz. Polar materyali kimi zaman elektrik yüklemesine bebek olabilir, bu da kimi zaman bebeğinizin saçlarının elektriklenmesine ve birisini dokunduğunda ufak tepkilerin oluşmasına neden olabilir. Tulum montlarında ise kullanılan iç dolgusunun ne olduğu, ısıtıcılığının iyi olup olmadığı bilgisini edinerek satın almasınız. Bebeğinizi dış etkilerden koruyacak ve sert hava koşullarında dışarıya çıktığınızda bebeğinizi üşümesini engelleyecek özelliklere sahip olmalıdır.

Bebek tulumu örgü modellerini de rahatlıkla bebeğiniz için edinip güvenle bebeğinize giydirebilirsiniz. El yapımı tulum çeşitlerini tercih edeceğiniz zaman kullanılan ipliğin bebeğinizi kaşındırmayacağına emin olmalısınız. İpliğin kalitesini bildiğiniz ve doğal içeriğe sahip el yapımı bebek tulumlarından yana seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen yumuşaklıkta olmalı, eğer delikli modeller ise bebeğinizin üşümemesi için tulum içerisine bir uzun kollu body veya zıbın veya külotlu çorap ve uzun kollu tshirt giydirebilirsiniz. Bu modeller daha çok kolsuz yapılmakta olup genellikle kız çocukları için kıyafet üzerine giyebilecekleri şık tulum formundaki elbiselerdir. Özel günlerde bebeğinize daha sevimli bir hava atmak istediğinizde tatlı tasarımlara sahip bebek peluş tulum modellerini tercih edebilirsiniz.

Pratik kullanımlara sahip bebek tulum modelleri ebeveynlerin kullanım kolaylığından dolayı bebeklerine en çok giydirdikleri bebek giysilerinden birisi olur. Bebek tulumları kışlık olarak tercih edileceği zaman bebeğinizin ince bir iç giyiminin üzerine giydirdiğiniz zaman dahi tam ısıtma ve koruma sağlamalıdır. Eğer iç giyim olarak bebek tulumlarını kullanmak isterseniz ise kumaşının %100 pamuktan veya organik kumaştan yapılan ürünleri tercih etmelisiniz. Birebir bebeğinizin tenine temas edecek iç giyim tulum modelleri kimyasal boya maddelerini içermemeli, kanserojen kumaş türlerinden üretilmemeli, alerjik reaksiyonlara neden olmamalıdır. Bebeğinizin içinde rahat etmesi çok önemlidir. Tulum üretimi aşamasında kullanılan kalıp bebeğinizin kolunu ve bacağını rahatça hareket ettirebilecek oranlara uygun olarak hazırlanır ve ürünler bu ölçütte üretime sokulur. Özellikle gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için doğru bedende doğru ölçü kalıplarında yapılan bebek tulumu almak oldukça önemlidir.

Bebek Uyku Tulumu

Bebek tulumu pijama olarak da kullanılan modelleri de bulmanız mümkündür. Özellikle minik bebeğiniz gece uykusunda üzerine açıyor ise ve henüz üstünü örtme alışkanlığını kazanmamış ise pijama özelliği taşıyan bebek tulumu modellerini kullanmanızda fayda olabilir. Bebeğinizin gece uykusunda veya gündüzleri uykuya yattığında üşümesini engeller, soğuktan korunmasını sağlarsınız. Bebek tulumu pijamaları sayesinde uykusunda üzerinin açılıp açılmadığı endişesi yaşamadan, aklınız bebeğinizde kalmadan gönül rahatlığıyla siz de uykunuzdayken rahat edersiniz.

Bebek uyku tulumu sayesinde bebeğinizin uykusunda sıcak kalmasını sağlarsınız. Bebek uyku tulumu seçimi sırasında isterseniz polar isterseniz pamuklu kumaşlardan üretilmiş olanları kullanabilirsiniz. Bebek tulumu tercihiniz çok önemlidir. Satın aldığınız tulum, gece uykusunda bebeğinizin üstü açıldığında üşümemesini sağlarken, aynı zamanda uyurken terlememesini de sağlamalıdır. Gece boyunca bebeğinizin terlemesini ve terinin üzerinde kurumasını istemezsiniz. Bu yüzden öncellikle seçeceğiniz ürünün kumaşı son derece önem taşır. Bir diğer yapmanız gereken ise bebeğinizin bulunduğu odanın sıcaklığına uygun tulumu seçimi olacaktır . Bebek uyku tulumu tavsiye edilirken doğru kalınlıkta ürünün bebeğiniz uyurken kullanılması olur. Kumaşın kalitesi, kimyasal maddeleri içermemesi, kullanılan materyalin bebeğinizi kaşındırmaması ve cildini tahriş etmeyecek yumuşaklıkta olması tüm bebek giyim ürünlerinde olması gerektiği gibi tulum alırken de bu özellikleri barındırması gerekir. İster bebek uyku tulumu kışlık isterseniz yazlık modellerini alırken mutlaka bu özelliklere sahip bilinen güvenilir markaların ürünleri almalısınız.

Bebek tulumu yazlık modellerini de yaz sıcaklarında bebeğinizin konforunu sağlamak adına tercih edebilirsiniz. Bebekler yazın sıcaklarında ve kış soğuklarında biz yetişkinlerden daha çok etkilenirler. Vücut ısılarını dengelemekte zorlanırlar. Bu sebeple bebeğinizi giydirirken mevsime uygun giydirmelisiniz. Yaz aylarında bebeklerde sıklıkla pişikler görülür. Boyun, ense, koltuk altlarında ve bacak içlerinde pişik oluşumu en fazladır. Pişiklerin önüne pudra ile önlem almaya çalışırken doğru kıyafet tercihi de yapmalısınız. Yazlık bebek tulumu modelleri yazın bebeğinizi rahat etmesini sağlayacak kurtarıcı kıyafetlerdendir. Bebek tulumu yapılışı sırasında yazın bebeğinizin rahatlığı amaçlandığı için kolsuz ve kısa kollu modelleri üretilir. İçlerinden dilediğinizi günlük kullanım, özel gün kutlamalarında veya ev içinde kullanmak istediğiniz alana uyun olanları alıp güvenle kullanabilirsiniz. Günlük giyimde, gece uykusunda veya özel günlerde kullanabileceğiniz bebek tulumlarını yazlık ince kumaş modellerinde de kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desene sahip modelleri iyi kalite standartlarında üretilenlerden yana seçiminizi yapıp bebeğinizin yazın bacak içlerinde pişik oluşumun engelleyebilirsiniz.

Bebek tulum modelleri, her renkte bulabildiğiniz gibi çizgili, kareli, çiçekli, karışık desenli, geometrik desenli, sevimli hayvan motifli, küçük baskılı, yazılı gibi birçok çeşitte bulabilme imkanınız var. Canlı rengarenk renklere sahip olanları da soft renkte üretilenleri de seçebileceğiniz birbirinden tatlı bebek tulumlarına sahip olmanız çok kolay. Özellikle son zamanlarda popüler olan hayvan figürlü veya çizgi film kahramanları baskılı sevimli tulumları bebeğinize çok daha tatlı bir görünüm kazandırmak için tercih edebilirsiniz. Bebek tulumu süsleme için günümüzde birçok motifler kullanılmaktadır. Son trend tavşan, ayıcık, panda, zürafa, aslan, köpek, kedi, dinazor gibi hayvan motifleri olan tulum çeşitleridir. Bir başka son moda ürünler arasında yer alan ise tulumlarının bebeklerine özel olmasını isteyen ebeveynler için veya bebekli ailelere farklı hediye almak isteyen yakın çevredeki arkadaşlar, akrabalar için bebek tulumu isimli modeller geliştirilmiştir. Dileyen herkes özel olarak bebek tulumuna isim yazma işlemini gerçekleştirebilir. Bebek çocuk şapka, önlük ve bebek body ürünlerini de içinde bulunduran 2’li veya 3’lü bebek tulum takımları da ekonomik fiyatlarda bulabilir, birbiriyle uyum içinde olan ürünleri tek seferde bir arada satın alabilirsiniz.

Bebek tulumu fiyatları her markaya, modeline, ürün kumaş seçimine ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Güvenilir markalardan dilediğiniz renk, desen ve modelde bütçenize uygun fiyatlarda bulmanız mümkündür. Baby Corner, Biboi, Caramell, Carter’s, Fisher Price, Losan Baby, Losan Kids, Losan New Born, Mir Design, Mummy’s Baby, Nayinom, Sevi Bebe gibi seçkin güvenilir markaların bebek tulum ürünlerine ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilir, dilediğinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum