WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BabyNEO Tek Beden OS Yıkanabilir Bebek Bezi Beyaz

BabyNEO Tek Beden OS Yıkanabilir Bebek Bezi Beyaz (BNEO-BOS-BZ)

Barkod : 8699290011272

BabyNEO Tek Beden OS Yıkanabilir Bebek Bezi Beyaz Özellikleri

Tüm bebekler için tek beden

Pişiğe yol açmaz.
Tuvalet eğitimine yardımcı olur.
Bakteri barındırmaz.
Alerji yapmaz.
Hijyeniktir.
Leke tutmaz, kolay yıkanır ve kurur.
Kimyasal jel içermez.
PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez.

Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.

İlk bebeğinizde %60'a varan oranlarda tas

arruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz.
Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür.
Çevrecidir, doğayı korur.
Yenidoğan bebekten, bezden kurtuluncaya kadar kullanabileceğiniz, bebeğinizle birlikte büyüyen yıkanabilir bebek bezi… Çift taraflı yeni emici pedi sayesinde bebeğinize istenildiğinde daha fazla kuruluk (beyaz taraf üstte kullanılarak), istenildiğinde ise doğal BAMBU ve PAMUK rahatlığını (naturel renkli taraf üstte kullanılarak)sunabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi ve eskisinden daha fazla emici*. Dış sızdırmaz gövdede bulunan ayar çıtçıtları sayesinde rahatlıkla yenidoğan bebekten, bezden kurtulma yaşına kadar tüm çocuklar için aynı bez kullanılabilir. Ayrıca bu çıtçıt kapamalar sayesinde göbek kısmı daha yumuşak. Her zamanki gibi kolay yıkanır, kolay kurur.
KULLANIM
Bebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!
Öncelikle bezi bebeğinizin bedenine uygun olacak şekilde öndeki dikey çıtçıtlardan ayarlayınız ve sonra diğer kullan-at bezler gibi bağlayınız. Son olarak kulaklardaki çıt çıtları bezin üstüne kapayınız.
BAKIM VE YIKAMA
Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında 60oC'de yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ayrıca yumuşatıcı da kullanmayınız, çünkü yumuşatıcı ipliğe yapışır ve emiciliği engeller. Ütülemeyiniz (sadece emici pedin bambu yüzü çok düşük ısıda ütülenebilir). Kesinlikle kaynatmayınız. 60oC'lik ısı bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.
Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Kirli yıkanabilir bebek bezleri genelde kumaş bir çantada bekletilebilirler. Yıkama gününden önceki akşam çamaşırları soğuk suda bekletiniz. Sonra çamaşır makinasında yıkayınız. Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında veya kurutma askısında kurutulabilir.
*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. 

*Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum