1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamajoo Silikon Ortodontik İkili Emzik Pembe İnek / 6 ay + (MMJ2940)

Marka : Mamajoo

Mamajoo Silikon Ortodontik İkili Emzik Pembe İnek / 6 ay +, emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir.

Mamajoo Silikon Ortodontik İkili Emzik Pembe İnek / 6 ay + Özellikleri

mamajoo emzikleri bebek sağlığı ön planda tutularak AB Standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

Avantajları:

mamajoo emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
mamajoo emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun tasarlanmıştır.
mamajoo emzik kalkanındaki hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşımını sağlayacak ve cilt tahriş riskini azaltacak şekilde geniş tasarlanmıştır.
mamajoo emzikte bulunan tutma güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak amacıyla tutmak ve taşımak içindir.
mamajoo emzikler, farklı boy, renk ve desen seçenekleriyle 0-18 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun yaş grupları için 3 boyda bulunur.
Blister ambalajlı ikili paketlerde 1 desenli ve 1 uyumlu renkli mamajoo emzik bulunur.mamajoo emzik saklama kutuları ayrıca satın alınabilir.

 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:EN 1400

Temizlik ve Bakım: Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya mamajoosterilizörleri ile steril edilebilirler.

Paket İçeriği: 1 x mamajoo Silikon Ortodontik Desenli Emzik 1 x mamajoo Silikon Ortodontik Opak Emzik

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.